Ми – Карпати – розвинута громада

Наша команда мала нагоду побачити на власні очі як у Івано-Франківській області жителі громад (сіл, селищ) використовуючи свої природні, історичні, матеріальні продукти та особистісні якості, забезпечують фінансову стабільність та туристична привабливість регіону.

Отримавши такий досвід команда зі сприяння розвитку туризму в Царичанській ОТГ готові усіляко підтримувати та сприяти діяльності громадян, які зацікавляться сферою туризму.

Запрошуємо до співпраці.

Нам не вистачає саме тебе!

Контактні дані:

Наталія Ключенкова  - координатор робочої групи зі сприяння розвитку туризму в Царичанській ОТГ; тел. +380974068016; natalyaKluchenkova@gmail.com.

Олена Євтушенко – начальник відділу з питань економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Царичанської селищної ради;                                           тел. +380979564387; tsarpossovet@gmail.com.