14 серпня 2019 року відбулася п’ятдесят п’ята чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

Дата: 15.08.2019 10:50
Кількість переглядів: 1900

До черги денної було включено 21 питання.

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Царичанської селищної ради за січень – червень 2019 року доповідала начальник відділу з питань економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Царичанської селищної ради Євтушенко О.М.

Про передачу міжбюджетних трансфертів  до обласного бюджету на 2019 рік, про внесення змін до селищних цільових програм на 2019 рік та про внесення змін до рішень сесії селищної ради від 19 грудня 2018  року № 978-45/VII «Про селищний бюджет Царичанської селищної ради на 2019 рік» (з урахуванням внесених змін) інформувала заступник селищного голови  Смоляга І.О.

Також депутати в процесі роботи прийняли ряд рішень, а саме затвердили

фінансовий план КП «Господарник» Царичанської селищної ради, надали дозвіл на виготовлення проектно – кошторисної документації та затвердження експертних звітів, доручили селищному голові укласти контракт з директором комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Царичанської селищної  ради Головковою І.О., також було прийняте рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин  Царичанської об’єднаної територіальної громади» та внесено ряд змін до раніше прийнятих рішень.