Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

14 серпня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради під головування селищного голови Сумського Г.В.

З першого питання черги денної «Про організацію безкоштовного

гарячого харчування учнів  закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти, організацію безкоштовного підвозу дітей та педагогічних працівників у 2019 році інформував начальник відділу освіти виконавчого комітету Китайгора С.М.

В процесі засідання були затверджені протоколи комісії з формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла  та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію, комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування.

Членами виконавчого комітету було прийняте рішення  про затвердження тарифів на послуги КП «Господарник» Царичанської селищної ради.

Насамкінець були розглянуті заяви громадян.« повернутися до списку новин