25 серпня - день шахтаря

Дата: 23.08.2019 10:37

Шановні працівники вугільної промисловості!

Сьогодні Україна вшановує своїх шахтарів, від праці яких залежить стабільність нашої економіки, її успішний розвиток і добробут громадян! Я від щирого серця вітаю з професійним святом усіх, хто присвятив своє життя шахтарській справі!

Шахтар – одна з найскладніших професій в Україні. Адже, йдучи нелегкими шахтарськими дорогами, вони докладають безліч зусиль для розвитку вітчизняної гірничодобувної промисловості та разом з цим роблять значний внесок в розбудову енергетично незалежної держави.

Хочу висловити слова подяки за вашу героїчну та самовіддану працю. Бажаю, щоб ваші невтомні, наполегливі старання, високі професійні якості та моральна витримка приносили задоволення від роботи та цінувалися на державному рівні відповідними заохоченнями та гідною оплатою.

Бажаю вам успіхів, міцного здоров’я, здійснення всіх задумів, вдалої праці на благо України!!!

З повагою,

Начальник управління