День народження країни та селища

Дата: 27.08.2019 16:58
Кількість переглядів: 1981

23 серпня Царичанська громада святкувала незалежність України та День селища. На головній сцені центральної площі Царичанки  урочисту церемонію свята відкрив селищний голова Геннадій Вікторович Сумський, привітавши приорільців з визначними подіями. До привітань долучилися депутат обласної ради Гошгар Аладдін огли Мухтаров, голова Царичанської районної ради Світлана Андріївна Горбачова та голова Царичанської районної державної адміністрації  Руслан Віталійович Буленок.

Найщиріші слова вдячності за  відвагу, мужність та героїзм лунали зі сцени для героїв -    воїнів – земляків, яких селищний голова разом з почесними гостями нагородили Відзнакою Президента України «За участь в АТО»

За  сумлінну  та  наполегливу  працю  в  ім'я розбудови рідної держави, вагомі здобутки у професійній діяльності та з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України, грамотами та грошовими винагородами  Дніпропетровської обласної ради, Царичанської районної ради, райдержадміністрації були нагороджені найкращі представники  трудових колективів району та селища.

За доброю традицією запрошеними на свято були і випускники шкіл Царичанського району, які стали студентами  вищих навчальних закладів для одержання своєї першої стипендії від обласного депутата Гошгара Аладдіна огли Мухтарова.

Особливими нагородами  були вшановані та відзначені одні з найкращих жителів нашої громади, які своєю наполегливою працею, вносили та вносять вагомий внесок у розвиток  Царичанської громади. Так, відзнакою «Почесний громадянин Царичанської громади» були нагороджені Гошгар Аліддіна Огли Мухтаров – депутат Дніпропетровської обласної ради та Ада Львівна Лєскова– ветеран праці

Також селищний голова нагородив переможців відкритого  творчого конкурсу на визначення концептуальної ідеї бренду Царичанської громади та її логотипу.  Крім того, Геннадій Вікторович Сумський  вручив подарунки і подяки Переможцям загально - селищного відкритого рейтингу популярності «Я – небайдужий житель своєї громади»: родині Сліпеньких, які стали ініціаторами прибирання прибережної зони річки Оріль; Юрію Миколайовичу Веремієнку, жителя Бабайківського старостинського округу, завдяки наполегливості якого був облаштований дитячий майданчик у селі Кущівка та    активному жителю  Юрївського старостинського округу Середі Сергію Олексійовичу.

Завдяки підтримці Царичанської селищної ради  та обласного депутата Гошгара Аладдін огли Мухтарова,  приорільців святковим концертом привітали майстри сцени Дніпропетровської обласної філармонії.