День пам'яті захисників України

Сьогодні - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

День встановлений «На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві...» відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року.

Згадаймо наших героїв, і не тільки наших, а й всієї України – нашої рідної неньки. Хлопці, батьки, брати, сини та доньки загинули за нашу свободу і залишаться назавжди в нашій пам’яті.

Того дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Серед них і наші земляки: Сагайдак Юрій Михайлович та Шмалій Валерій Олександрович.