Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

План удосконалення надання послуги "Муніципальний транспорт"

З метою вирішення проблем забезпечення власного транспортного сполучення між населеними пунктами селищної об’єднаної територіальної громади, рівного доступу усіх її мешканців до адміністративних, медичних та соціальних послуг, що мають надаватися відповідно до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" та реалізації основної ідеї децентралізації в Україні, в рамках співпраці з програмою USAID –DOBRE робочою групою був розроблений та представлений  План удосконалення послуги – Муніципальний транспорт.

План був наданий для розгляду спеціалістам проекту з удосконалення послуг місцевого самоврядування - Maksym Burdavitsyn та Mayis Vanoyan. Його зміст у повній мірі відповідає Стратегії розвитку Царичанської селищної громади на 2017-2025 роки. На черговій сесії у вересні 2019 року План буде представлений для  затвердження депутатам ради. Надалі, очікуємо підтримки з боку Програми DOBRE  в реалізації проектів, спрямованих на впровадження Плану.

Орієнтований план організації руху автобусних маршрутів по Царичанській ОТГ, а також План удосконалення надання послуги "Муніципальний транспорт", додаєм.

SDIP_Царичанська_Final.docx

 « повернутися до списку новин