Зробимо разом ефективною роботу комунального підприємства КП «Господарник» Царичанської селищної ради

З 21 серпня на території Царичанської ОТГ роботи з благоустрою проводяться комунальним підприємством «Господарник».

За даний проміжок часу ліквідоване стихійне сміттєзвалище по вул. Транспортна, вивозилося сміття біля контейнерних майданчиків, прибрано території шкіл в смт Царичанка, ДНЗ №5, ДНЗ № 4 та БДЮТ.

Постійно проводиться робота з погрузки та перевезення сміття з центральної частини селища.

10 вересня ліквідовано ще одне стихійне сміттєзвалище перед в’їздом до районного центру.

Шановні мешканці громади, нам усім необхідно потурбуватися про красу й порядок на наших вулицях. Давайте зробимо разом так, щоб наші населені пункти не зустрічали гостей зламаними парканами та бур’янами. Лише спільними зусиллями наведемо чистоту і порядок.

КП «Господарник» відкрите до співпраці з мешканцями громади, установами, організаціями та іншими підприємствами.

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 8.00-17.00.

Телефони: 0969283715 Олександр Корсун