Модернізації освіти в Прядівській ЗОШ

Дата: 12.09.2019 16:50

Автор - Наталія Довгань

Однією з провідних ідей модернізації освіти на сьогоднішній день є забезпечення рівного доступу до якісної освіти, яка, у першу чергу, повинна сприяти розвитку та осучасненню матеріально-технічної бази установ освіти.
За попередні чотири роки, завдяки підтримці та небайдужості до проблем школи керівництва селищної ради, виконавчого комітету та відділу освіти, комунальний заклад «Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» мав можливість зміцнити матеріальну базу школи: замінено застарілу електроплиту в їдальні на нову сучасну з духовою шафою, придбано електрообігрівач та електром’ясорубку; здійснено заміну водогону та каналізації у їдальні; зроблено частковий ремонт підлоги в класній кімнаті 2-го класу; придбано запасні частини та інвентар для роботи шкільного трактора; придбано бензокосу; відремонтовано спортивну залу (пофарбовано панелі, підлогу, частково полагоджена покрівля даху); придбано два стаціонарні комп’ютери та один ноутбук в адміністративно – господарську частину; облаштовано кабінет біології мультимедійним комплексом.
Щорічно на свято Дня знань, що вже стало традицією, голова селищної ради Сумський Геннадій Вікторович приїжджає привітати школярів та вручити особисто подарунки для наймолодших школярів, наших першокласників.
Від імені педагогічного та батьківського колективів, а також від себе особисто хочу висловити щиру вдячність за підтримку школи, яка так необхідна сьогодні, голові Царичанської ОТГ Сумському Г.В., Виконавчому комітету Царичанської селищної ради, начальнику відділу освіти Китайгорі С.М.
Ми відчуваємо ваші хороші справи та підтримку, навіть якщо вони не помітні пересічному громадянину.
Нехай ваші справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими!