Спортивне свято напередодні Дня фізичної культури і спорту.

Дата: 13.09.2019 16:50

Напередодні Дня  фізичної культури і спорту України в Царичанській селищній громаді відбулося спортивне свято.

Фізична культура і спорт – це сила і бадьорість, це мир та взаєморозуміння, це прагнення до кращого майбутнього, це радісне почуття боротьби у здобутті високих результатів.

Спортивне лицарство, творчість та інтелігентність, бажання подарувати насолоду глядачам від спортивного дійства, краса пластики та чаруюча магія руху – складові успіху фізкультурників та спортсменів Приорілля. Успіх наших спортсменів – у постійному прагненні вдосконалення. А ще до цього – фізична обдарованість від природи. Характер наших людей, закоханих у спорт, стверджується волею до перемоги.

До всіх присутніх із вітальним словом звернувся царичанський селищний голова  Геннадій Сумський. Він побажав нових успіхів на спортивних аренах, бадьорості, сміливості, енергії та перемог!

На спортивних майданчиках проводилися змагання з перетягування канату, естафета з навантаженням, віджимання на гирях, та міні – футбол. У спортивних іграх приймали участь працівники селищної ради та освітніх закладів.