Чергове засідання виконавчого комітету.

18 лютого 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До черги денної засідання включено 9 питань.

З основного питання «Про роботу сільських бібліотек Царичанської селищної ради» інформували виконуючі обов’язки завідувачок цими бібліотеками. В своїх виступах   вони розповіли про будні сільської бібліотеки, відмітили нестандартні підходи  до організації роботи.

В процесі роботи членами виконавчого комітету були затверджені тарифи на послуги КП «Господарник», порядок використання  субвенції з селищного бюджету  державному бюджету  на реалізацію заходів  Програми «Виконання вимог чинного законодавства щодо підготовки громадян до військової служби на 2018-2021 роки», протоколи засідань комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування  (надання соціальних послуг), та розглянуті заяви громадян,  щодо надання матеріальної допомоги, роботи житлово-комунального господарства та ряд інших нагальних питань.