Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

18 вересня 2019 року відбулася п’ятдесят шоста чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

 

18 вересня  2019 року  відбулася п’ятдесят шоста чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

До черги денної було включено 12 питань.

Про внесення змін до селищних цільових програм на 2019 рік, про внесення змін до рішення селищної ради щодо селищного бюджету на 2019 рік, про передачу міжбюджетних трансфертів до районного бюджету на 2019 рік,  про затвердження бюджетного регламенту  проходження бюджетного процесу на місцевому рівні Царичанської селищної ради та про деякі питання управління майном інформувала заступник селищного голови  Смоляга І.О.

З питання «Про затвердження Плану удосконалення послуги «Муніципальний транспорт» інформувала начальник відділу з питань економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Царичанської селищної ради Євтушенко О.М.

 

Також депутатським корпусом, в процесі роботи були прийнято ще ряд

рішень, а саме створена комісія щодо проведення обстеження будівлі колишньої амбулаторії в с. Бабайківка, затверджено акт обстеження меліоративної мережі в с. Бабайківка, про перепрофілювання Ляшківського фельдшерсько-акушерського пункту та внесення змін до структури і штатного розпису КНП «Царичанський ЦПМСД», про передачу майна КНП «Царичанський ЦПМСД» та ряд інших питань.« повернутися до списку новин