"Разом проти булінгу"

В ліцеї крокують заходи з протидії булінгу під хештегом: "Разом проти булінгу." Поліцейський офіцер громади Сірий Олександр Павлович провів учням лекцію , в якій детально зупинився на видах булінгу, наслідках та розмір штрафу. Практичний психолог Демченко Віталія Олександрівна акцентувала увагу учнів на те як боротися з проявами булінгу в учнівському середивищі.
 Варто пам’ятати, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу. Вирішальна роль у боротьбі з булінгом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва ліцею, батьків (осіб, що їх замінюють), представників поліції та громадських організацій.