Вирішення питань медичної галузі

1 жовтня відбулось засідання секторальної платформи «Охорона здоров’я» Асоціації об’єднаних територіальних громад.

У заході  взяли участь: голова Царичанської ОТГ Геннадій Сумський,  Ігор Гнатуша - член Правління, голова платформи «Охорона здоров’я” Асоціації ОТГ, а також голови Комиш-Зорянської, Широківської, Гуляйпільської об’єднаних територіальних  громад, та представники Чернігівської, Тетіївської, Шишацької, Дунаєвецької, Станишівської, Білокуракинської ОТГ, експерти Канадського проекту ЕDGE Мирослав Пітцик та Ігор Онищук, а також  регіональний координатор з підтримки реформи охорони здоров’я програми Ulead з Європо Таміла Лепьошкіна.

Учасники платформи визначили найбільш актуальні питання організації первинного та вторинного рівнів медицини в об’єднаних територіальних громадах та направили відповідне звернення до Міністерства охорони здоров’я.

Асоціація ОТГ також  направила на розгляд в парламент свої зауваження і пропозиції до проекту державного бюджету на 2020 рік (законопроект за №2000 від 15.09.12019 року), врахування яких, забезпечило б відповідне функціонування об’єднаних територіальних громад у 2020 році.