Особлива увага -людям похилого віку.

Дата: 07.10.2019 11:37

1 жовтня 2019 року відзначався Міжнародний день людей похилого віку. В цей день виконавчий комітет Царичанська селищна рада та ГО «Об’єднання для майбутнього» Царичанської селищної ради привітали 87 громадян поважного віку продуктовими наборами.

Працівники КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування Царичанської селищної ради відвідали вдома та привітали продуктовим наборами і святковими листівками 48 громадян поважного віку, які проживають на території  сіл Прядівка, Бабайківка, Юр’ївка, Лисківка,  Селянівка та селища Царичанка. Ці продуктові набори були придбані за рахунок коштів благодійників: Байбуза О.А., Шевченка В.І., Мухтарова Г.А.,     Павлюка М.М., Яріза А.А., Горбатюка П.П., Сало В.В., Тягнирядна М.П., Коломоєць Г. та інших.

Також, з Днем людей похилого віку своїх пайщиків та жителів привітали сільськогосподарські товариства та приватні підприємці–ТОВ «Преображенка» (Сумський А.М.), СФГ «Сяйво» (Мухтаров Г.А.) ФГ «Гружинскас» (Гружинскас О.Й), ПП Божко В.О., ПП Житний С.В., СФГ «Вікторія», ТОВ «Господар», ПП Солодкий Р.В,. ТОВ «Агрофірма Світанок» (Шеремет А.В.)

В селі Бабайківка до Дня людей похилого віку відбувся святковий вогник, який допомогли організувати старості Чвертці В.П. депутат Лоза М.В. та в Юр’ївці, (також, святковий вогник за допомогою коштів меценатів: ПП Чумакова М.М., СФГ «Нове» - Середи О.П., СФГ «Вікторія –Головко В.А.)

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради вдячний всім небайдужим підприємцям, керівникам сільгосптовариств, депутатам за підтримку і увагу до наших мешканців!