День села- свято, яке запам’ятається надовго

Дата: 07.10.2019 13:38

Піснями, танцями, виставкою майстрів, кулішем і шашликами та розвагами  для дітей у селі Прядівка  відзначали День села.

До заходу приєдналися гості- заступник селищного голови М.В.Журавель, яка за дорученням селищного голови нагородила колективи ДНЗ "Сонечко" та Прядівської ЗОШ І-ІІІ ступенів . Подарунком для них стали сертифікати на поповнення матеріально-технічної бази закладів. Від Г.В. Сумського наймолодші жителі с . Прядівка отримали солодкий подарунок- іменниний торт. Також привітав присутніх з  Днем народження села і депутат обласної ради Мухтаров Гошгар Аладдін – огли, вручивши найактивнішим жителям грошові винагороди.

Колектив КЗ «Центр культури і дозвілля» разом з працівниками Прядівського сільського будинку культури та Прядівської бібліотеки порадували мешканців прекрасним концертом, лотареєю та майстер-класом для школярів.

Залишається побажати селу такої згуртованості, яку воно виявило під час святкування.