Увага! Оголошення.

Дата: 17.10.2019 08:52

Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» (ГО «ЛАРП») запрошує мешканців Царичанської громади на відкриту дискусію.

Місце проведення – Парк Слави, біля адмінбудівлі Центральної бібліотеки (смт Царичанка, вул. Театральна, 16-Г).

Дата – п’ятниця, 18 жовтня 2019 р.

Час – з 11:00 до 13:00.

Мета заходу – проведення відкритого громадського обговорення нового етапу реформування «Поліцейський офіцер громади» у Дніпропетровській області – в рамках реалізації чесної інформаційної кампанії щодо цілей, кроків, проблем, помилок та досягнень у процесі втілення реформи.

Формат – дискусія «Відкритий мікрофон». Кожен бажаючий має від 2-х хвилин для виступу на тему ситуації з безпекою в ОТГ, на висловлення зауважень, пропозицій, подяк та побажань для поліцейських офіцерів громади.

Також буде проведено анкетування всіх бажаючих.

Дискусія буде транслюватися в прямому ефірі у YouTube на каналі «Лица ТВ». За підсумками дискусії, на YouTube-каналі «Лица ТВ» буде оприлюднений 7-хвилинний відеозвіт про захід.

«Наперед дякуємо за Вашу активність. До зустрічі на дискусії!» – закликають організатори.

Мультимедійна інформаційна кампанія «Поліцейський офіцер нашої громади» ГО «ЛАРП» у 10-х громадах на території Дніпропетровської області стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої за проектом USAID «Медійна програма в Україні», який реалізує міжнародна організація Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ГО «ЛАРП» і необов'язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.