Чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання

16 жовтня  2019 року  відбулася п’ятдесят сьома чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

До черги денної було включено 11 питань.

Про проекти – переможці громадського бюджету  (бюджету участі) Царичанської селищної ради на 2019 рік інформувала начальник відділу з питань економічного розвитку та інвестицій Євтушенко О.М.

Про внесення змін до селищних цільових програм на 2019 рік, про внесення змін до рішення селищної ради щодо селищного бюджету на 2019 рік інформувала заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О.

Також депутатським корпусом, в процесі роботи були прийнято ряд

рішень, а саме: затверджено розпорядження, прийняті у міжсесійний період, надано дозвіл на перерахунок та виготовлення проектно-кошторисної документації, надано в оренду комунальне майно, розглянуті земельні питання.