«Будемо гідні слави героїв!»

Дата: 18.10.2019 15:42
Кількість переглядів: 2026

У рамках проведення декади патріотизму «Будемо гідні слави героїв!» (7-17 жовтня 2019) педагогічні та учнівські колективи освітніх установ Царичанської селищної ради провели систему тематичних заходів,  приурочених Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Кожна освітня установа спланувала цикл тематичних культурно- мистецьких, військово-патріотичних просвітницьких заходів  та спортивних змагань, мета яких вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу.

Учні 10-х класів КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» стали учасниками довготривалого проекту «Шляхами героїв»: справжня військова частина, перший в Україні Музей АТО, Алея пам’яті. Таким був  маршрут патріотичних екскурсій для школярів. Чимало вражень і переживань залишилося у юнаків та дівчат від екскурсії.

Фінальним акордом декади став  старт  територіального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2020.

На старті гри кожен учасник рою отримав посвідчення «молодий козак» від голови територіального штабу гри «Сокіл» («Джура») Китайгори С.М.

Рої освітніх установ Царичанської ОТГ «Орільські Джури» (КЗ «Царичанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів»), «Бабаї» (КЗ «Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»), «Соколята» (КЗ «Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів»), «Як козаки» (КЗ «Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів») завзято змагалися за першість у конкурсах.

Привітати «молодих козаків»  із посвятою та стартом територіального етапу прийшли почесні гості: Сензюк Михайло Юрійович – отаман громадської організації «Царичанський козацький полк імені сотника Павла Семенова»; Хоменко Анатолій Олександрович – заступник військового комісару з територіальної оборони Царичанського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки; Тимощенков Вадим Іванович  - волонтер зони ООС.

На старті гри педагогічні та учнівські колективи шкіл долучилися до акції «Для тебе, мій захисник». Мета акції – збір подарунків та інших виробів, продуктів харчування, теплих речей  для військових ООС.

Кожен рій показав свою готовність до змагань, по-дорослому демонструючи свою витривалість та відважність на всіх  видах змагань.

Адже по переду ІІ етап гри, до якого молоді козаки будуть готуватися завзято і відповідально. То ж вдалого старту, молоді козаки, та впевнених перемог вам!