Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Посвята в старшокласники

 

Традиційним у нашій школі стало проведення посвяти в старшокласники.

Це дає можливість дітям проявити свою творчість, свій талант, довести, що вони заслуговують звання „Старшокласник”.

 24.10.2019 р. в  КЗ «Царичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів» зібралися школярі 9-11 класів Царичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та  дев’ятикласники Царичанської  та Лисківської філій  І- ІІ ступенів на вечір «Посвята в старшокласники».

  Зібралися всі ті, хто любить ходити до школи. Та не просто ходити ,  а цікаво проводити час,  розкривати  секрет  успіху  в здобуванні  знань, щоб успішно скласти ЗНО. Тож рекламу важкого шляху до успіху   презентували  учні 11-х класів.

 А учні 10-х класів креативно, інноваційно, творчо представляли профілі навчання: філологічний  та біологічний .  У своїх виступах вони всіх переконали у важливості вивчення цих дисциплін.

    Шквал оплесків лунав  в адресу дев’ятикласників. З почуттям  гумору та дорослої відповідальності  учні     представляли   у нестандартній та цікавій  формі   будні та  свята шкільного життя , візитку класу.

   Веселих, завзятих і гомінких учнів приймали до родини старшокласників. Наші дев’ятикласники довели, що вони будуть активними,наполегливими, творчими  старшокласниками.     Вони  промовили  «Клятку старшокласника ». А церемонію посвяти доручили  провести президенту школи Дубовику Артему.  Хочеться побажати міцних знань, гарних підсумкових оцінок, легких контрольних  і залікових робіт.« повернутися до списку новин