Хор "Tonika " - лауреати конкурсу хорового і вокального мистецтва "Дніпровські візерунки".

Дата: 04.11.2019 09:22

У Дніпропетровському коледжі культури і мистецтв відбувся ІІІ обласний  фестиваль - конкурс хорового  і вокального мистецтва "Дніпровські візерунки". З усієї області з'їхалися юні вокалісти з великим прагненням здивувати і вразити своїм професійним рівнем виконання почесне журі. На заходах  такого рівня  домінують мистецькі заклади великих міст:  Кривий Ріг, Марганець,  Нікополь, Дніпро, але приємно  відзначити, що вихованці школи естетичного  виховання були  на рівні з іншими конкурсантами. Діти виконували твори у таких номінація "вокал" народний". "вокал естрадний" і "хорове виконання". Всі учасники стали лауреатами  фестивалю. Журі відзначило рівень навченності, майстерності, вміння триматися на сцені, артистизм, юних талантів. Особливі слова вдячності звучали в адресу викладачів, підкреслюючи, що  саме вдалий репертуар, різножанровий, що відповідає вікові  дітей, щонайкраще підкреслював тембральні, діапазонні можливості дітей і це стало вагомою перевагою у перемозі. Так хто вони, наші лауреати, надія і гордість краю? Хор "Tonika " лауреати І ступеню, керівник Насс А. Є. Номінація "вокал естрадний" Кузема Вікторія лауреат І ступеня, Александрюк Вікторія диплом ІІІ ступеня викладач Мельник А. А. Вокал народний - Богданов Лука, Рубанка Тетяна,  Лоза Ангеліна, викладач Одуд А. М, Дашко Юлія, Волощук Катерина, викладач Борисенко В. А., всі учні дипломанти ІІІ ступеню. Концертмейстер - Гаража О. М. Віват педагогам, що плекають таланти на славу приорільського краю. Окрема подяка батькам за підтримку і розуміння. Нових творчих досягнень і злетів вихованцям Царичанської школи естетичного виховання.