"Враження неймовірні, досвід безцінний"

Саме так можна охарактеризувати навчально-ознайомчий візит української делегації до Сполучених Штатів Америки, організований Міжнародною асоціацією управління міст/округів (ІСМА) спільно з Глобал Комьюнітіз  та USAID.

Відвідали Нешвіл, штат Теннессі; Франкфурт, штат Кентуккі; Моргантаун, штат Західна Вірджинія; та Вашингтон, округ Колумбія:

де самі люди дбають про розвиток, прагнуть та роблять зміни в своїх регіонах;

відчутна єдність, спільна ціль та взаємопідтримка;

де в усіх штатах єдина конкуренція – це конкуренція за якість;

де бізнес і влада мають спільні ідеї, пов’язані з легальним економічним розвитком….

Детальні коментарі про візит української делегації до Сполучених Штатів Америки від громадського активіста, співзасновника громадської організації "Агенція сталого розвитку "Хмарочос", керівника проекту "Голос в місцевому самоврядуванні" програми DOBRE Сергія Ткаченка за посиланням https://www.facebook.com/suspilne.radio.kropyvnytskyi/videos/954605111586843/