Агроконференція Agro Day 2019

Дата: 14.11.2019 10:25

Від імені Дніпропетровської торгово-промислової палати, Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, що заснований при Дніпропетровській ТПП за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, засвідчую свою повагу та запрошую до участі у щорічній  агроконференції Agro Day 2019, що запланована до проведення у Дніпрі в ГРК «Хутір» 14 листопада 2019 року в рамках #ЄвропейськийТижденьПідприємництва http://smemap.eu4business.eu.

Цьогорічний захід планується сконцентрувати на наступних практичних аспектах агросектору:

• Законодавчі аспекти реєстрації насіння та засобів захисту рослин;
  • Лабораторна оцінка якості насіння;
  • Засухостійкі гібриди в умовах зміни клімату;
  • Імунні сорти багаторічних рослин;
  • Біопрепарати для захисту рослин: особливості застосування;
  • Метеостанції як інструмент ефективного використання добрив і засобів захисту рослин;
  • Рідкі добрива: переваги їх використання;
  • Високотехнологічні спеціальні добрива - основа збалансованого живлення рослин;
  • IT-технології контролю за станом посівів;
  • Контрафакт: чи можна з ним ефективно боротися в Україні?
  • Перевалка агрохімії: технології збереження якості.

Мета: отримання нових інструментів розвитку, нетворкінг та встановлення партнерських стосунків, підведення підсумків сезону напередодні Дня працівника сільського господарства України, окреслення нових перспектив на наступний період.

Окремо, в рамках програми агроконференції передбачений візит аграріїв Кіровоградщини, які візьмуть участь у заході та відвідають провідні підприємства агросектору регіону аби обмінятись досвідом та налагодити міжрегіональну взаємодію.

З огляду на вищезазначене, буду надзвичайно вдячний Вам за Вашу участь в цьому заході, а також за допомогу в інформуванні та залученні керівництва/фахівців с/г підприємств очолюваної Вами ОТГ до участі у агроконференції AgroDay 2019.

Завдяки європейській ініціативі EU4Business участь в агроконференції для українських підприємств є безкоштовною.

Обов‘язкова умова участі: реєстрація за посиланням https://form.jotformeu.com/92792845222362  не пізніше 13 листопада 2019 року.

Окремо організаторами заходу передбачена можливість презентації продукції / послуг с/г підприємств районів Дніпропетровщини в рамках агроконференції безкоштовно.

З питань презентації звертайтесь, будь ласка, за тел.: (056) 374-94-12 (10), e-mail: dnipro@bisc.org.ua.

З повагою до Вас

Віталій Жмуренко,