13 листопада 2019 року відбулася п’ятдесят восьма чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

До черги денної було включено 14 питань.

Про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку за 9 місяців поточного року інформувала начальник відділу з питань економічного розвитку та інвестицій Євтушенко О.М.

З питань, що стосуються бюджету громади доповідала заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О.

Депутати розглянули питання щодо управління майном, що належить до

комунальної власності громади, про надання КП «Царичанське ВО ЖКГ» ЦРР в експлуатацію майна, затвердили розпорядження, прийняті у міжсесійний період, надали дозвіл на  виготовлення проектно-кошторисної документації, затвердили план діяльності селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів у 2020 році, затвердили новий склад молодіжної ради при виконавчому комітетів, розглянули земельні питання.