ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ СУДОВОЇ ОХОРОНИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ.

Дата: 14.11.2019 16:04

ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ
молодих та енергійних людей, які бажають приєднатися до команди професіоналів для здійснення охорони та підтримання громадського порядку у судах, забезпечення особистої безпеки суддів.

Призначення на посади співробітників Служби відбувається виключно за умовами проведення конкурсу.
Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:
-    громадянство України;
-    вік від 18  років;
-    фізична підготовленість;
-    відсутність непогашеної судимості;
-    повна середня освіта (для посад молодшого начальницького складу), вища (для посад середнього начальницького складу);
Для участі у конкурсі кандидатам необхідно подати документи до відділу по роботі з персоналом ТУ ССО у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро вул. Електрична 1А, каб.308 , або на електронну адресу: dp@sso.court.ua.
Додаткову інформацію по умовам проведення конкурсу можна дивитись на сайті територіального управління Державної судової адміністрації (https://dp.court.gov.ua/tu04/inform/40)  у вкладці «ІНШЕ ВАКАНСІЇ », або отримати за телефоном +380977315496 щодня з 9.00 до 18.00 год., окрім вихідних,.
    Добір кандидатів на службу здійснюється з наступних етапів:
-    Перевірка рівня фізичної підготовки
-    Вирішення ситуаційних завдань (для керівних посад)
-    Співбесіда
У свою чергу держава гарантує
Стабільне та гідне матеріальне забезпечення, повне медичне забезпечення, речове забезпечення, професійне навчання, кар’єрний ріст, повний соціальний пакет, щорічна матеріальна допомога на оздоровлення, щорічна допомога на вирішення соціально побутових
проблем, щорічна відпустка від 30 діб (через п’ять років служби, добавляється одна доба щороку, але не більше 45 діб)

Контактні дані ТУ ССО у Дніпропетровській області
Тел. 0977315496
e-mail kadryssodnepr@ukr.net
e-mail для подачі документів на конкурс:
dp@sso.court.ua