Увага! Оголошено конкурс на заміщення посади директора комунального клубного закладу «Центр культури та дозвілля» Царичанської селищної ради та посади директора комунального закладу культури «Царичанська центральна бібліотека» Царичанської селищно

Дата: 18.11.2019 11:00

На виконання вимог статті 21-3 Закону України «Про культуру», керуючись Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення добору на посаду керівника комунального закладу культури, що перебуває в управлінні Царичанської селищної ради,  затверджене рішенням Царичанської селищної ради від 09.11.2017 року №636-29/VII, розпорядженням голови виконавчого комітету Царичанської селищної ради  від «12» листопада 2019 року №208-Р «Про оголошення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури» та в зв»язку з закінченням строку контракту, оголошено конкурс на заміщення посади  директора комунального  клубного закладу  «Центр культури та дозвілля» Царичанської селищної ради та посади директора комунального закладу культури «Царичанська центральна бібліотека» Царичанської селищної ради .
         Відповідно до вказаного вище Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення добору на посаду керівника комунального закладу культури, кількість членів конкурсної комісії складає 9 осіб, де  три із них - члени громадської організації відповідного функціонального спрямування.
У зв’язку з цим,  до 29 листопада 2019 року приймаються пропозиції  від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії шляхом надання до виконавчого комітету Царичанської селищної ради (смт Царичанка, вул.14 Гвардійської дивізії,10) листа  довільної форми, підписаного керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява, а також анкета кандидата за встановленими формами (додаються).
             Довідки за тел. 3-23-75.

Заява.docx