18 листопада 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

До черги денної засідання включено 9 питань.

З основних питань «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19 червня 2019 року № 101 «Про затвердження Порядку використання субвенції з селищного бюджету державному бюджету на реалізацію заходів Програми профілактики правопорушень Царичанської селищної ради на 2017 – 2020 роки у 2019 році» та «Про затвердження «Порядку використання субвенції з селищного бюджету державному бюджету на реалізацію заходів Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Царичанської селищної ради на 2017 – 2020 роки у 2019 році» інформувала заступник селищного голови з питань економіки І.О. Смоляга.

В процесі роботи членами виконавчого комітету були затверджені протоколи  засідань житлової комісії, комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування  (надання соціальних послуг), розглянуті заяви громадян,  щодо надання матеріальної допомоги, роботи житлово-комунального господарства та вирішено ряд інших нагальних питань.