Літературний урок на тему: "Наш дух не зломити , свободу не вбити!"

До Дня Свободи і Гідності в Україні 21 листопада  в Бабайківській ЗОШ l-lll ст. Відбувся відкритий літературний урок на тему: "Наш дух не зломити , свободу не вбити!" Захід проведено з метою: вшанувати патріотизм і мужність громадян,  які в  листопаді 2013 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та національних інтересів України. Організатори  намагалися якомога глибше  розкрити тему уроку та провести учнів сторінками подій революції Гадності. Захід проведено  учням 9 - 10 класів. Організатори заходу: заступник директора з навчально - виховної роботи Світлана Федорівна Пола, директор Бабайківського будинку культури Оксана Іванівна Даниленко,  завідувачка сільської бібліотеки Антоніна Миколаївна Портянка та педагог - організатор Інна Анатолівна  Томчук.