Десять громад пройшли відбір та з допомогою програми DOBRE будуть удосконалювати системи внутрішнього контролю в органах місцевого самоврядування

Дата: 26.11.2019 13:32
Кількість переглядів: 1977

У відборі взяла участь 21 громада з Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської, Херсонської областей. Конкурсна комісія, що складалася з експертів програми USAID Ukraine - USAID Україна #DOBRE, консультантів, які будуть працювати з громадами, представника проекту «ДІЄМО», провели відбір відповідно до мотивації та спроможності громади брати участь в проєкті.

Переможцями конкурсу стали:

- Баштанська ОТГ, Миколаївська область

-Заводська ОТГ, Тернопільська область

-Новоукраїнська ОТГ, Кіровоградська область

-Іванівська ОТГ, Тернопільська область

-Новоолександрівська ОТГ, Дніпропетровська область

-Царичанська ОТГ, Дніпропетровська область

-Мереф’янська ОТГ, Харківська область

-Кочубеївська ОТГ, Херсонська область

-Гусятинська ОТГ, Тернопільська область

-Лановецька ОТГ, Тернопільська область

Цей проект триватиме 6 місяців та допоможе громадам:

- гармонізувати внутрішнє середовище органу місцевого самоврядування для повноцінного запровадження системи внутрішнього контролю шляхом: підготовки та прийняття інструкцій з внутрішнього контролю, порядку складання адміністративних регламентів, гармонізації положень та посадових інструкцій співробітників, запровадження стратегічного та операційного планування в діяльності;

- організувати внутрішній контроль на рівні розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня і одержувачів бюджетних коштів;

- налагодити внутрішній контроль за діяльністю комунальних підприємств та установ.

За результатами роботи у кожній відібраній громаді буде визначено операції, процеси та практичні заходи, що потребують коригування та удосконалення, а також прогалини та недоліки, які доцільно буде виправити. У кожній громаді складуть покроковий план дій із запровадження ефективної системи внутрішнього контролю та разом із консультантами-програми DOBRE будуть вдосконалені існуючі механізми внутрішнього контролю.

Впровадження заходів з підвищення системи внутрішнього контролю в органах місцевого самоврядування сприятиме більш ефективному способу управління та використання ресурсів.