Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

29 листопада жителі Царичанської ОТГ знайомились з селищним бюджетом

29 листопада в Царичанській ОТГ спільно з представником громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети», Олексієм Андрєєвим, в рамках проекту «Доброчесні громади» було проведено акцію «Впливай на бюджет громади».

У рамках акції жителі Царичанської ОТГ мали змогу ознайомитися з бюджетом своєї громади на 2019 рік та надати свої пропозиції до селищного бюджету на 2020 рік.

Мета заходу – представити складну та технічну бюджетну інформацію доступною мовою, допомогти громадянам зрозуміти бюджет громади і побачити своє місце в ньому, надати можливості кожному мешканцю громади впливати на формування та витрачання бюджету своєї громади.

Під час заходу, який проходив на центральній площі смт Царичанка та у приміщенні КЗ «Царичанська загальноосвітня школа I-III ступенів» ЦСР було зібрано пропозиції до місцевого бюджету від жителів громади.

Особливо активно проявила себе молодь, яка дуже активно приймала участь у обговоренні бюджетних питань та надавала власні креативні пропозиції до бюджету.

Загалом на даний час подано 73 пропозиції. Найчастіше порушуються наступні питання:

  1. Ремонт доріг.
  2. Будівництво спортивних споруд.
  3. Природоохоронні заходи.

 

Наразі кожна пропозиція опрацьовується та буде розглянута на засіданні постійної депутатської комісії селищної ради з питань стратегічного планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 « повернутися до списку новин