Хочеш змін ? дій!

16 жовтня 2019 року було надано старт втіленню в життя проектів місцевих ініціатив «Бюджет участі 2019» в с. Преображенка (проект по облаштуванню шкільного спортзалу в Преображенській ЗОШ І-ІІІ ст.), в с.Михайлівка (тренажерна зала), в смт Царичанка (хореографічний зал в будинку культури).

У реалізації проектів беруть активну участь жителі цих населених пунктів, розуміючи велику відповідальність за виконання робіт, зазначених в проектах.

Роботи ще чимало, але є кінцева мета і люди, які впевнені, що це принесе чудовий результат….

У с.Преображенка (в приміщенні спортивного залу школи демонтували 180 кв.м старого  покриття стін, заклали цеглою 4 вікна, 6 вікон замінили на металопластикові і вже майже повністю поштукатурили 3 стіни):

В с.Михайлівка (підготовчі роботи приміщення під тренажерний зал):

В хореографічному залі будинку культури в смт Царичанка (замінено 4 дерев’яних вікна на металопластикові)