ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ЦАРИЧАНСЬКІЙ ОТГ

Дата: 05.12.2019 16:54

Напередодні професійного свята Дня місцевого самоврядування в Царичанській об»єднаній територіальній громаді вже традиційно проводився День учнівського самоврядування, в якому прийняли участь учні- лідери, учні-активісти шкіл Царичанської громади. В цей день обов»язки селищного голови, заступників, секретаря ради та всіх працівників виконкому виконували учні.

Вони ознайомилися з обов’язками, виконували доручення, вносили свої пропозиції щодо удосконалення та ефективності роботи виконкому.

В кінці робочого дня Дубовик Артем, учень 10-А класу, Президент Ради учнів Царичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який виконував  обов»язки  Селищного голови Г.В. Сумського,  провів підсумкову нараду з начальниками підпорядкованих  відділів (на цей день) та озвучив пропозиції молодих колег щодо важливих питань розвитку Царичанської ОТГ.