7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

Напередодні свого професійного свята , щирі  вітання приймали ті, хто найближче стоїть до людей, опікуючись їхніми турботами, знаходячи шляхи вирішення нагальних проблем району, своїх громад, – працівники самоврядних органів, ветерани цієї ниви.
Із словами вдячності і вітання  до всіх присутніх звернулися : Царичанський селищний голова Геннадій Вікторович Сумський, голова Царичанської районної ради Світлана Андріївна Горбачова , в.о. голови Царичанської районної адміністрації  Олена Дмитрівна Бакуліна, депутат Дніпропетровської обласної ради  Гошгар Аладдин- огли Мухтаров. Вони вручили  почесні нагороди та подарунки до свята.
Музичні вітання подарували юні і дорослі артисти наших громад та вихованці школи естетичного виховання .