Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

День права у КЗ Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ст.

У КЗ «Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» розпочався Всеукраїнський тиждень правознавства.

10 грудня учні 8 класу разом побували у Царичанському відділенні поліції Новомосковського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області. Змістовну і цікаву екскурсію провели заступник начальника майор поліції Євгеній Вікторович Манзюк та капітан поліції Боярова Інна Сергіївна. Працівники ознайомили зі структурою поліції, особливостями та характером роботи, порядком звернення громадян, засобами індивідуального захисту. Учні також познайомилися із поліцейським офіцером Царичанської громади Мегец Сергієм Андрійовичем.

Змістовним і корисним було відвідування Царичанського сектору Головного управління державної міграційної служби України в Дніпропетровській області. Завідувач Ткачук Світлана Олексіївна розповіла учням про те, які потрібні документи для отримання паспорта громадянина України, зазначила про режим роботи сектору, відповідала на запитання дітей. Учні отримали  пам’ятки щодо оформлення ID-картки.

Восьмикласники дякують за теплі зустрічі, корисну інформацію та позитивний настрій після відвідин правоохоронних органів.

Вчитель правознавства та історії Задоя Т.В.« повернутися до списку новин