Конкурс на найкращу новорічну ілюмінацію

Дата: 17.12.2019 11:47

Виконком Царичанської селищної ради оголошує конкурс на найкращу новорічну ілюмінацію серед приватних садиб та комерційних підприємств (магазини, об’єкти надання послуг) на території громади.

Умови:

1. В конкурсі беруть участь тільки об»єкти, розташовані на території Царичанської громади;

2. Фото ілюмінації потрібно надіслати в “Повідомлення” на нашу сторінку (https://www.facebook.com/tsarichanka.gromada/) до 19.12.2019 р. та обов’язково вказати адресу будинку чи підприємства, відповідно власника садиби /організації;

3. Бути підписаним на нашу сторінку                                                                                                                                    (https://www.facebook.com/tsarichanka.gromada/) та поширити відповідний запис.

Переможця будуть визначати наші підписники на сторінці в FACEBOOK своїми вподобаннями! Хто набере більше вподобань, той і переміг! Фото кожної садиби окремими записами 20 грудня 2019року будуть опубліковані на сторінці Царичанська об’єднана територіальна громада. Голосування буде тривати два дні -   18 та 19 грудня 2019 року. Переможець отримає оригінальний новорічний подарунок.

Давайте всі разом створимо святковий новорічно-різдвяний настрій у нашій громаді!!!