Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Шістдесята чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання

 

19 грудня  2019 року  відбулася шістдесята чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

До черги денної було включено 24 питання.

Про затвердження програми соціально – економічного та культурного розвитку Царичанської селищної ради на 2020 рік інформувала начальник відділу з питань економічного розвитку та інвестицій Євтушенко О.М.

З питань, що стосуються бюджету громади доповідала заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О. Депутатами селищної ради було прийнято ряд рішень, щодо внесення змін до селищних цільових програм, передачі міжбюджетних трансфертів до обласного та районного бюджетів на 2020 рік, затверджено бюджет селищної ради на слідуючий рік та з інших важливих питань.

Також були розглянуті питання щодо затвердження експертних звітів та проектно – кошторисних документацій по робочих проектах «Реконструкція житлового будинку № 118а по вул. Царичанській (Комсомольській)» та «Реконструкція елементів благоустрою – мережі вуличного освітлення східної частини».

Було прийняте рішення щодо прийняття КП «Царичанська  центральна районна лікарня» ДОР до комунальної власності Царичанської селищної ради, зміни його назви, а саме – КП «Царичанська центральна лікарня» Царичанської селищної ради, затвердження його структури та статуту.

Насамкінець було відкориговано структуру виконавчого комітету та комунальних закладів Царичанської селищної ради та розглянуті земельні питання.« повернутися до списку новин