19 грудня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету

19 грудня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

До черги денної засідання включено 12 питань.

З основного питання «Про проект селищного бюджету на 2020 рік та схвалення прогнозу селищного бюджету на 2021 рік – 2022 роки»  інформувала заступник селищного голови з питань економіки І.О. Смоляга.

Старости Царичанської селищної ради доповіли про проведену роботу на  своїх старостинських округах у 2019 році.

В процесі роботи членами виконавчого комітету були розглянуті питання щодо роботи зі зверненнями громадян в 2019 році,  затверджені протоколи  засідань житлової комісії, комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування  (надання соціальних послуг), розглянуті заяви громадян,  щодо надання матеріальної допомоги, роботи житлово-комунального господарства та вирішено ряд інших нагальних питань.