Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Новорічні свята в Царичанському інклюзивно-ресурсному центрі.

    

Напередодні новорічних та різдвяних свят, коли навколо панує казковий настрій, діти – відвідувачі Царичанського інклюзивно-ресурсного центру, разом з батьками, вміло вправлялись у виготовленні новорічних прикрас, створювали атмосферу краси, фантазії та творчості.

     Вони виготовляли новорічні іграшки, щоб прикрасити своїми руками ялинку в інклюзивно – ресурсному центрі та вдома, подарувати друзям та рідним. Адже прикраси зроблені своїми руками несуть позитивну енергетику та настрій.

     А допомагали їм у цьому педагоги Інклюзивно - ресурсного центру, які у вигляді казкових героїв завітали на свято, провели майстер – класи по виготовленню новорічних іграшок та допомогли ялинці стати веселою, ошатною та святковою.

     До такої гарної ялинки не соромно було запросити і Діда Мороза зі Снігуронькою, які похвалили малечу та вручили подарунки.

     Від самого початку і до кінця захід був сповнений атмосферою доброти, позитивних радісних емоцій та святкового настрою.

     Дякуємо місцевому осередку влади, за невеличкі подарунки діткам, надану можливість діткам з особливими освітніми потребами побувати у казковій атмосфері доброти свята і радісних емоцій.« повернутися до списку новин