Новорічні свята в Царичанському інклюзивно-ресурсному центрі.

Напередодні новорічних та різдвяних свят, коли навколо панує казковий настрій, діти – відвідувачі Царичанського інклюзивно-ресурсного центру, разом з батьками, вміло вправлялись у виготовленні новорічних прикрас, створювали атмосферу краси, фантазії та творчості.

Вони виготовляли новорічні іграшки, щоб прикрасити своїми руками ялинку в інклюзивно – ресурсному центрі та вдома, подарувати друзям та рідним. Адже прикраси зроблені своїми руками несуть позитивну енергетику та настрій.

А допомагали їм у цьому педагоги Інклюзивно - ресурсного центру, які у вигляді казкових героїв завітали на свято, провели майстер – класи по виготовленню новорічних іграшок та допомогли ялинці стати веселою, ошатною та святковою.

До такої гарної ялинки не соромно було запросити і Діда Мороза зі Снігуронькою, які похвалили малечу та вручили подарунки.

Від самого початку і до кінця захід був сповнений атмосферою доброти, позитивних радісних емоцій та святкового настрою.

Дякуємо місцевому осередку влади, за невеличкі подарунки діткам, надану можливість діткам з особливими освітніми потребами побувати у казковій атмосфері доброти свята і радісних емоцій.