Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Новорічні радощі для дітлашні

    

 25 грудня до дітей-сиріт та дітей ,позбавлених батьківського піклування Царичанської територіальної об’єднаної громади у гості з новорічними подарунками завітали казкові герої:Дід Мороз, Снігуронька і Гномик Кузя. Ролі улюблених героїв зіграли працівники ККЗ «Центру культури та дозвілля» Царичанської селищної ради Юрій Шульга, Олена Сульжик і учениця Царичанської опорної школи Віра Гук. А подарунки для дітлахів приготував виконком селищної ради.

       Для малят візит гостей став справжньою несподіванкою. Вони радо зустріли новорічних героїв і залюбки приймали подарунки. Але ,щоб отримати їх,дітям треба було  трішки постаратися:відгадати загадки,розказати віршик чи колядку,заспівати пісеньку. З цим малеча упоралась добре,а ще із задоволенням разом з Дідом Морозом, Снігуронькою і Гномиком Кузею водила хоровод. Раділи від того не тільки діти, а й присутні дорослі. Казкові герої теж отримали безліч посмішок,подяк та всіляких побажань,адже що може бути найпрекраснішим за непідробні дитячі усмішки і обличчя,щирий сміх та вогники в очах. Добре малятам— добре і дорослим.

       А ще в цей день Дід Мороз зі Снігуронькою та  Гномиком подарували радість спілкування дітям двох сімей воїнів АТО. Зустріч відбулася з особистої ініціативи депутата обласної ради Гошгара  Аладдіна-огли Мухтарова.  Від нього дітлахи отримали новорічні подарунки і теплі привітання.« повернутися до списку новин