Нова техніка для благоустрою території громади
Дата: 09.01.2020 16:34
Кількість переглядів: 1919
На баланс комунального підприємства «Господарник» Царичанської селищної ради прийнято колісний одноковшовий фронтальний міні-навантажувач Bobcat S770 у комплекті з додатковим навісним обладнанням (ківш індустріальний; відвал снігоприбиральний; підмітальна щітка; снігоочисник роторний; гідро молот; розкидач піску та солі; зворотня лопата з ковшем; подрібнювач гілок), який придбано департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА за рахунок коштів обласного бюджету у власність Царичанської громади. Дану техніку планується використовувати для благоустрою Царичанської громади.