Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Обмін досвідом у вихованні особливих дітей

На минулому тижні фахівці Царичанського інклюзивно-ресурсного центру провели виїзний навчальний семінар на базі  Бабайківської ЗОШ І-ІІІ ст. Слухачами були педагоги інклюзивних класів, які працюють із дітьми з особливими освітніми потребами.
           Учасники семінару  обговорили ідею соціальної інклюзії, отримали знання про навчання та виховання дітей з порушеннями мовлення, затримкою психічного розвитку, інтелектуальними порушеннями, синдромом гіперактивності та дефіциту уваги, іншими найбільш поширеними порушеннями психофізичного розвитку у дітей та підлітків.

 

            На семінарі  було розглянуто питання адаптації дитини з особливими освітніми потребами до реалій навколишнього світу: як інтегрувати таку дитину, вибрати для неї правильну активність, підібрати корисні заняття, і перетворити ігри, творчість та спілкування на корекцію.

Захід пройшов на високому емоційному піднесенні, сприяв встановленню партнерських стосунків між учасниками. Було намічено плани щодо співпраці та створення спільного професійного поля, де компетентні фахівці та педагоги будуть мати змогу обмінюватися позитивним досвідом, підтримувати одне одного та поширювати найдієвіші інклюзивні технології .

Директор інклюзивно-ресурсного центру Світлана Шиндель подякувала учасникам заходу  і запросила всіх до співпраці в створенні якісного інклюзивного середовища для дітей з особливими освітніми потребами.« повернутися до списку новин