Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Сучасна техніка уже в громаді

Сьогодні , 20.01.2020 в Царичанській ОТГ регіональним менеджером USAID Нагорним Андрієм офіційно передано громаді транспортний засіб - гідравлічний підйомник VIPO-18-01 на автомобільному шассі МАЗ-4371, придбаний DOBRE в рамках реалізації проекту SDIP "Екосервіс у громаді: спеціалізована техніка для надання послуг з благоустрою МЗК".

Також, Нагорний Андрій оглянув трактор БЕЛАРУС 82.1-23/12-23/32  з навісним обладнанням (відвал для снігу, подрібнювач для гілок, фронтальний навантажувач) та причеп 2ПТС-4  з надставними бортами, косарку-кущоріз БЛ-2 та косарку-роторну 1,65 у комплекті з карданом, придбані Царичанською селищною радою, як частка співфінансування проекту. Техніка вже передана до оперативного управління КП "Господарик" Царичанської селищної ради, створення якого також відбулося в рамках проекту SDIP "Екосервіс у громаді: спеціалізована техніка для надання послуг з благоустрою МЗК".

Придбання гідравлічного підйомника VIPO-18-01 на автомобільному шассі МАЗ-4371 для Царичанської ОТГ стало можливим завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).« повернутися до списку новин