На контролі – безпечне харчування дітей

20 січня 2020 року у Царичанській селищній раді за участю Царичанського селищного голови  Сумського Г.В.,  начальника відділу освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради Китайгори С.М.,  начальника Царичанського міжрайонного  управління Головного управління    Держпродспоживслужби в Дніпропетровській    області Погорілої С.М. проведено нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачами дитячих навчальних закладів Царичанської селищної ради, медичними сестрами зазначених закладів та постачальниками продуктів харчування.

Тематика наради -  профілактика харчових отруєнь та захворювань на гострі кишкові інфекції. Проведено роз’яснення щодо основних заходів із профілактики, наголошено на  необхідності дотримання санітарних регламентів, Державних санітарних правил і норм, які розробляються зокрема відповідно до Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про загальну середню освіту» з урахуванням сучасних розробок і досліджень з регламентації гігієнічних умов і режимів навчання.