За результатами оперативної наради

Дата: 22.01.2020 15:53

Під час щотижневої оперативної наради у виконавчому комітеті Царичанської селищної ради відбулось обговорення нагальних організаційних  і виробничих питань.  Із   основних - розглянуто питання щодо благоустрою та наведення санітарного стану на території громади, про хід виконання ремонтних робіт по закладах освіти.  Директор ККЗ «Центр культури та дозвілля»  проінформувала про організацію дозвілля дітей, молоді та  дорослих  на базі клубних закладів  громади .  На засіданні були визначені проблемні питання та  обговорені результати  участі в інвестиційних проектах у 2019 році, в зв’язку з чим керівникам структурних підрозділів та  комунальних закладів доручено  активізувати роботу щодо участі в проектах на 2020 рік.

Крім цього, на нараді  було заслухано звіт  про роботу поліцейських громади за 2019 рік. На контролі  залишається  питання щодо правопорушення, вчиненого групою осіб на початку січня 2020 року щодо пошкодження комунального майна КПНЗ «Царичанська школа естетичного виховання» Царичанської селищної ради.