Свято Водохрещі у старостинських округах громади.

Традиції святкування та освячення води  на Водохрещу  підтримали  у інших населених пунктах Царичанської громади .

У с. Прядівка (Прядівський старостинський округ) відбулась святкова  літургія у храмі Олександра Невського, після чого Хресною ходою віряни направились до р. Прядівка, де відбулось освячення. Усі бажаючі долучились до святкування .

19 січня  святкували   і у  Бабайківському старостинському окрузі.  На річці Оріль  Отець Ілля здійснив церковний обряд освячення води. Жителі прийняли активну участь  та висловили вдячність голові фермерського господарства  «Дніпро» Лабагуру В.О. за підтримку в організації свята. Усіх учасників пригощали гарячою шурпою та смачним шашликом.