Підтримуємо профтехосвіту

У 2019 році за підтримки депутатів  селищною радою затверджено  Програму розвитку профтехосвіти на території Царичанської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки. На виконання заходів програми наприкінці 2019 року  профінансовано видатки з селищного бюджету в сумі 50,0 тис.грн на створення якісних умов для забезпечення надання освітніх послуг.  За рахунок вказаних коштів придбано  меблі для навчального  історичного класу-музею та навчального кабінету з інформатики у Царичанському аграрному професійному ліцеї - 30 учнівських столів, 30 стільців,  столи для вчителя. Придбане обладнання вже встановлено і знаходиться у користуванні закладу.

На сьогодні якість сучасної освіти, яка відповідає запитам суспільства та соціально-економічним умовам, безпосередньо пов’язана  зі станом матеріально-технічної бази закладу, тому Царичанська громада не залишається осторонь проблем профтехосвіти в районі.