В єдності наша сила

Дата: 23.01.2020 14:20

1111

Царичанська об’єднана територіальна громада взяла участь  в урочистих заходах з нагоди 101–ї річниці Соборності України.

Селищний голова  Геннадій Сумський разом з керівництвом району, народними депутатами України Дмитром Чорним та Сергієм Демченко привітали жителів Приорілля з визначним державним святом. В День Соборності і Свободи вшанували пам’ять великого Кобзаря покладанням квітів.

Дух єднання, зв’язку поколінь  був відчутний усюди –  на святковому концерті,  під час флешмобу «Живий ланцюг Соборності»,  було людно і біля експонатів  на виставці майстрів народного мистецтва «З Україною в серці», де звучали українські пісні у виконанні ансамблю народної пісні «Надія».

Викликає почуття гордості те, що наші земляки, талановиті приорільці, як найменші, так  і люди поважного віку  приєдналися до святкування. Їх  творчі роботи, душевний спів чи проникливі вірші - яскраве підтвердження любові до соборної України.

Україна велика, різна за віросповіданням та ментальністю, але українська нація це єдина, велика сім'я. І поки ми разом, доти ми сильні.

Україна єдина!