Про робочий візит народного депутата України Дмитра Чорного до Царичанської громади

Дата: 24.01.2020 15:44

24 січня  2020 року селищний голова Геннадій Сумський   зустрівся з народним депутатом України  Дмитром Чорним в ході його  робочого візиту до Царичанського району. Під час зустрічі обговорено ряд проблемних питань щодо ремонту, будівництва об’єктів соціально- культурного призначення на території  Царичанської селищної ради, відвідали  Прядівський  старостинському округ. За результатами обговорень, враховуючи приорітети розвитку  громади   беззаперечним залишаються питання   добудови  амбулаторій загальної практики сімейної медицини в с. Прядівка та с.Бабайківка, завершення реконструкції стадіону «Діброва», а також  порушено питання будівництва загальноосвітньої школи в с. Прядівка  та ремонту автодороги О042005 Прядівка- Новопідкряж Н-31 .