«Дівчата» підкорюють пісенний Олімп

Дата: 27.01.2020 09:32
Кількість переглядів: 2002

Напередодні великого православного свята Хрещення Господнього у Дніпрі відбувся десятий  «Фестиваль української пісні», в якому взяв участь і  ансамбль народної пісні «Дівчата» ККЗ «Царичанський Центр культури та дозвілля» Царичанської селищної ради (худ. керівник—Олена Сульжик, муз. керівник—Юрій Шульга) .  Колектив посів другу сходинку серед вокальних гуртів. А це вагома і радісна перемога для ансамблю.

Організатори фестивалю—Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнського об’єднання ветеранів. Учасники ансамблю «Дівчата»-це молоді душею люди поважного віку клубу за інтересами «Надія», які популяризують українські культуру і пісню. Ансамбль—неоодноразовий учасник культурних заходів Приорілля, області та всеукраїнських фестивалів.

У день фестивального заходу зібрались самодіяльні колективи,  що відрізнялись харизмою, колоритністю, яскравим вбранням та автентичністю: хори, гурти, солісти, барди з Дніпра ,Кривого Рогу, Запоріжжя, Павлограда, Кам’янського, Царичанки. Учасники  подарували свято неперевершеної української пісні, чудового настрою, душевного тепла, патріотичного піднесення. Серед організаторів і журі фестивалю були відомі люди Дніпропетровщини –Володимир Лендич, Іван Дремлюга, Юрій Гук та наші земляки Віктор Таратушка і Леся Степовичка. Було дуже приємно почути   щирі відгуки з уст пані Лесі на адресу усіх учасників «Дівчат» та  отримати нагороду. Взагалі, упродовж усього концертного дійства, атмосфера у залі була напрочуд добра, світла, тепла.  Кожен виступ оцінювався глядачами бурхливими оплесками і щирими вигуками.