До уваги мешканців Царичанської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 28.01.2020 16:33
Кількість переглядів: 1931

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту, тому нагадуємо, що згідно з Правилами благоустрою Царичанської селищної ради, які затверджені рішенням сесії від 15.03.2017 № 446-21/VІІ, прибирати та утримувати територію необхідно від межі відведеної земельної ділянки до проїжджої частини вулиці, а у випадках, коли земельна ділянка не межує з проїжджою частиною вулиці або відстань до проїжджої частини вулиці значна – на відстані 15 метрів від межі відведеної земельної ділянки. На земельних ділянках, наданих на праві власності чи користування, закріплених територіях за укладеними договорами з балансоутримувачами, присадибних ділянках передбачено виконання регулярного косіння газонів, ужиття заходів щодо боротьби з карантинними  та іншими бур'янами.

Наголошуємо, що статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів,  норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян - від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.). Факт складеного протоколу за ст. 152 КУпАП тягне за собою значні фінансові витрати для порушників. До того ж сплата штрафу не звільняє фізичну чи юридичну особу від виконання робіт щодо ліквідації проявів та наслідків порушення.

Повідомляємо, що порушеннями правил благоустрою вважаються – неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на території селища, прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора); самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, об'яв; відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами; несвоєчасне косіння об'єктів рослинного карантину, забур'яненість; відсутність договорів на вивезення сміття або сплати за надані послуги; виконання робіт з благоустрою селища без затверджених проектів на виконання земельних робіт та відповідного ордеру, погодженого відділом комунального господарства; відсутність огорожі на місці розриття; відсутність освітлення місця розриття у нічний час на тротуарах, проїзній частині вулиць і площ; відсутність урн для сміття; незадовільний зовнішній вигляд та технічна несправність постійних і тимчасових огорож, парканів, газонних огорож тощо.

Нагадуємо, що на території Царичанської селищної ради послуги з вивезення та утилізації сміття і твердих побутових відходів надає Комунальне підприємство «Царичанське ВОЖКГ» Царичанської районної ради, з яким всі жителі можуть укладати договори на вивіз побутових відходів (за додатковою інформацією звертатися за телефоном 05690 3 10 34).

Крім цього, повідомляємо, що    Комунальне підприємство  «Господарник» Царичанської селищної ради надає послуги трактора  з перевезення вантажів, зокрема сміття,  послуги трактора з косаркою, з відвалом для снігу, з подрібнювачем для гілок,  а також послуги трактора з ковшем  індустріальним, відвалом снігоприбиральним, підмітальною щіткою та снігоочисником роторним, гідромолотом, розкидачем піску та солі, зворотньою лопатою із ковшем (за додатковою інформацією звертатися за телефоном  096 928 37 15 ).

Давайте разом подбаємо про красу і зразковий санітарний стан громади, в якій живемо.

Царичанської селищної ради